A wiec tak.. Trening zaczynam miedzy 19:30 a 20:00, natomiast wracam okolo 21:00 - 21:30. Posilek przedtreningowy chce jesc okolo 18. Rozumiem, ze moze to byc np. piers z kurczaka z ryzem brazowym i z jakims warzywkiem? A po trenigu co zjesc? Myslalem nad twarogiem chudym na noc poniewac zaraz po treningu ide spac, bo na rano do szkoly latam, a zalezy mi raczej na redukcji tluszczu. Czy tak bedzie w porzadku? Nie zaleje mnie tluszczem jak bede szamal z 80g tego twarogu? Prosze o odpowiedz.
Westside, Outlawz, Makaveli tha Don, so long, Killuminati, The 7 Days
Krzysztof Piekarz
