SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

drazek a wyciag gorny

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3817
W moim treningu plecow robie:
podciaganie do brody najszerszym chwytem nachwytem z obciazeniem x3,
podciaganie do brody waskim podchwytem x3,
a pozniej robie:
sciaganie wyciagu gornego do klatki siedzac x3,
sciaganie wyciagu gornego do karku x3 kleczac,

pytanie: czy jest sens robienia cwiczen na wyciagu po tym drazku? czy atakuje on miesnie jakos inaczej, czy po prostu robie to samo tylko w innym polozeniu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10268
Na drążku lepiej rozwija się mięsień niż na wyciągu. Rób jedno ćwiczenie na drążku i ewentualnie jedno na wyciągu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5424
Nie ma sensu robić więcej ćwiczeń na plecy, możesz zastąpić przyciaganie wyciągu podciąganiem. ( np ściąganie szeroko nachwytem- podciąganie szeroko nachwytem itp) Zawsze mięśnie będą inaczej pracować.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11303
https://www.sfd.pl/KINEZJOLOGIA_POROWNAWCZA_:_DRAZEK,_WYCIAG_GORNY;_RODZAJE_CWICZEN_A_PRACA_MIESNI-t296016.html 

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4517
rob tylko drazek - wyciag jest tylko jego gorszym zamiennikiem

oprocz tego przyjelo sie ze 2/3 treningu plecow to powinne byc wioslowania (ew. martwy ciag)

takze radzilbym Ci zrobic 4-5 serii na drazku i pozniej 2 cwiczenia po 4 serie - jakies wioslowania albo marwty ciag i wioslowanie

Pozdrawiam

Jak człowiek wygra to dopiero ma coś z życia, naprawdę czuje jak wariuje w żyłach krew
moje foty 12.2006 http://www.sfd.pl/temat317825

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3817
spoko motomaniak, tak wlasnie robie, wioslowania to moj ulubiony rodzaj cwiczen;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 942 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6510
tak jak motomaniak - jedno duze, pobudzajace cwiczenie,
reszta jako uzupelnienie.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompki - Duzy problem ze stawem/barkiem

Następny temat

Ćwiczenie brzucha a ból kręgosłupa

Shoty
Polecane artykuły