W moim treningu plecow robie:
podciaganie do brody najszerszym chwytem nachwytem z obciazeniem x3,
podciaganie do brody waskim podchwytem x3,
a pozniej robie:
sciaganie wyciagu gornego do klatki siedzac x3,
sciaganie wyciagu gornego do karku x3 kleczac,
pytanie: czy jest sens robienia cwiczen na wyciagu po tym drazku? czy atakuje on miesnie jakos inaczej, czy po prostu robie to samo tylko w innym polozeniu?
podciaganie do brody najszerszym chwytem nachwytem z obciazeniem x3,
podciaganie do brody waskim podchwytem x3,
a pozniej robie:
sciaganie wyciagu gornego do klatki siedzac x3,
sciaganie wyciagu gornego do karku x3 kleczac,
pytanie: czy jest sens robienia cwiczen na wyciagu po tym drazku? czy atakuje on miesnie jakos inaczej, czy po prostu robie to samo tylko w innym polozeniu?
Krzysztof Piekarz
.