SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

trening brzucha a waga.....

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 378
tak jak kolega wyzej mowi - nie chce zmieniac diety, ale uwaga : 2 x w tygodniu pn i pt chodze na pilke halową , po 1,5h tam niezle sie zmacham, oprocz tego jezdze rowerem z psem, i zaczalem robic cwiczenia skierowane tylko na brzuch - brzuszki itp(to wszystko nie trwa dlugo,dopiero 1,5 tyg wykonuje te czynnosci) i czy to nie wystarczy zeby zrzucic z brzucha ?:)
nawet jesli ten proces bedzie przedluzony przez to ze nie mam diety,to czy beda efekty? mysle ze powinno byc ok...
??

:>

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10268
Na pewno wspomoże to spalanie tkanki tłuszczowej, ale głównie zależy to od genetyki. Przeciętny człowiek bez diety ma małe szanse na wielkie spalanie tłuszczu. Dlatego postaraj się chociaż o podstawy a na pewnoe odnotujesz poprawę.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na siłe plizz !!!

Następny temat

Trening na mase dla początkującego ...

electro
Polecane artykuły