siema!!
od 4 miechow robie mase bez supli. Teraz chce dolozyc gainera cp i mono.
starczy mi tego akurat na marzec i kwiecien.
czy juz na poczatku marca zaraz po masie moge robic redukcje ??
no bo wyjdzie ze robie mase a tu nagle odejmuje 1000 kcal wlaczam thermala i lece z redukcja aerobami i takie tam ?
od 4 miechow robie mase bez supli. Teraz chce dolozyc gainera cp i mono.
starczy mi tego akurat na marzec i kwiecien.
czy juz na poczatku marca zaraz po masie moge robic redukcje ??
no bo wyjdzie ze robie mase a tu nagle odejmuje 1000 kcal wlaczam thermala i lece z redukcja aerobami i takie tam ?
Krzysztof Piekarz