Ciekawią mnie jak ćwiczą na siłowni gwiazdy światowego boksu np.Adamek, Michalczewski, Tyson itp. Czytałem stronkę Knife więc wiem jak powinno się trenować pod kątem SW, ale chciałbym sobie poprzeglądać jak trenują najlepsi(nie dlatego że chce trenować na siłce tak jak oni, za młody i początkujący jestem). Niedługo będę miał abona więc dam za ciekawe odpowiedzi sogacze.
Cavior sponsorem mojej nieobecności. Mam prawo do wypowiedzi i nikt bez powodu nie moze mnie banować.
Krzysztof Piekarz
