Czesc...wzialem sie za ukladanie dietki chce ja dobrze zblinasowac poniewaz mam problemy z szybkim lapaniem tkanki niestety tluszczowej.I moglby mi ktos doradzic ile b/ww/y na kg masy. dodam ze waze 84 kg przy wzroscie 190 cm.staz 3 miesciace.Problem jest tez takie ze mam jeszcze oponke jakos 88cm w pasie;/;/ no i jak to z ta nadwyzka kalori zastosowac ja?jakas mala?a moze bilnas na 0?prosze o porade:) jezseli czegos nie podalem to sorry dopiero zaczynam z tym i pytajcie a odpowiem..z gory dzieki...aha prawie bym zapomnial oczywiscie celem moim jest nabranie masy ale najleiej tej suchej miesniowej w jak najwiekszym stopniu
...krotko mowiac nabar sylwetki plazowej ehhh :)Zmieniony przez - olszunio w dniu 2007-02-24 23:52:21
Zmieniony przez - olszunio w dniu 2007-02-24 23:56:08
...krotko mowiac nabar sylwetki plazowej ehhh :)Zmieniony przez - olszunio w dniu 2007-02-24 23:52:21
Zmieniony przez - olszunio w dniu 2007-02-24 23:56:08
Krzysztof Piekarz