No dobra...ja tez mam
. myslalem ze to od supli bo troche szamie. szczegolnie mega capsy aminokwasow wydaja mi sie gazotworccze ale moze to byc tez wina oliwy i o3 bo odkat suminnie szamie tluszcze tyle ile trzeba i takie jakie tzreba to mam all the f***'n time i to bynajmniej nie od dnia czy tygodnia
. taki tryb zycia trudno
. myslalem ze to od supli bo troche szamie. szczegolnie mega capsy aminokwasow wydaja mi sie gazotworccze ale moze to byc tez wina oliwy i o3 bo odkat suminnie szamie tluszcze tyle ile trzeba i takie jakie tzreba to mam all the f***'n time i to bynajmniej nie od dnia czy tygodnia
. taki tryb zycia trudno
nawet nie walcze z nimi,przyzwyczaiłem sie