Szacuny
0
Napisanych postów
17
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
165
Mam pytanie robiąc norzyce przy 5 cwiczeniu ile czasu trzeba robic te norzyce i czy mają byc przerwy jakies miedzy tym cwiczeniem! chce robic wszystko idealnie ale nie wiem ile tych norzyc w 5 cwiczeniu ma byc? prosze o porady!
Szacuny
11
Napisanych postów
682
Wiek
35 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
14788
To się chyba raczej na powtórzenia robi... w 5 ćwiczeniu masz zrobić x powtórzeń w jak najkrótszym czasie. Przerw pomiędzy ćwiczeniami nie powinno być wcale, a po między seriami też najlepiej żeby nie było...
Szacuny
0
Napisanych postów
73
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
2925
O ile wiem to w A6W niema żadnych nozyc. W 5 ćwiczeniu robisz tyle samo powtórzen co w każdym innym czyli 6(na kazdą noge). 5 cwiczenie robi sie tak jak ćwiczenie 3 z tą róznica ze robimy je jak najszybciej(bez zatrzymywania sie na 2/3 sekundy w punkcie kulminacyjny, poprostu machasz jeden za drugim ;])
Szacuny
0
Napisanych postów
21
Wiek
37 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
202
Nie zgadzam sie, że jest to prawie to samo co ćw 3, bo przy tym nie opuszcza się pleców na podłoge, brzuch jest cały czas napięty, zmieniamy jedynie nogi (przynajmniej o ile mi wiadomo). Ja robie to wykonując powtórzenia każde co sekunde, tak jakoś wychodzi.
Szacuny
11
Napisanych postów
682
Wiek
35 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
14788
Te x=liczbie powtórzeń, która jest zależna od dnia... czyli np dzień 2 x=6 i wtedy te 6 powtórzeń w piątym ćwiczeniu robisz na czas, czyli jak najszybciej, tak jak napisał kolega, klata uniesiona a nogami zapieprzasz jak najszybciej się da.
Pozdrawiam i mam nadzieje, że wszystko jasne.