SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

pstrykanie w kręgosłupie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5460
czy pstrykanie w kręgosłupie podczas zwisów na drążku zalecanym przez mawashiego jest szkodliwe, czy wręcz przeciwnie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5460
odpowie mi ktoś kto ma pjęcie na ten temat?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1576
moze napisz chociaz gdzie ci strzyka, jak czesto, czy wykonujesz przy tym jakies ruchy itp
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10268
Jeśli ci coś szczela w kręgosłupie to znaczy, że masz złą rozgrzewkę albo coś sobie zrobiłeś podczas jakiegoś ćwiczenia. Trudno powiedzieć od razu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30947
Przez internet to nic sie nie dowiesz.

Jak boli to do lekarza. Jak nie boli ale masz pstrykanie to albo kiepska rozgrzewka albo za duże ciężary.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5460
miałem na mysli kogoś kto ma pojęcie na ten temat

"moze napisz chociaz gdzie ci strzyka, jak czesto, czy wykonujesz przy tym jakies ruchy itp"
TAK JAK NAPISALEM W KRĘGOSŁUPIE ZAWSZE KIEDY WISZE NA DRĄZKU I DELIKATNIE POWOLNYM KONTROLOWANYM RUCHEM PORUSZAM NOGAMI

"Jeśli ci coś szczela w kręgosłupie to znaczy, że masz złą rozgrzewkę albo coś sobie zrobiłeś podczas jakiegoś ćwiczenia. Trudno powiedzieć od razu."
PRZY SAMYM ZWISIE NA DRĄKU NIE ROBI SIE ROZGRZEWKI
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30947
Ja nawet jak robie brzuszki to robie rogrzewke : krążenia tułowia, wyginania do tyłu itp.


Moim zdaniem kiepska rozgrzewka. Rozgrzej się porządnie i potem zwisaj i zobacz czy się powtarza strzykanie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 926 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9702
w odcinku ledzwiowym czy piersiowym

nawiasem mowiac dzial--"zdrowie" z takim poste
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8043
Mi też 'pstryka' jak robię brzuchy na ławeczce skośnej i niżej zejdę. Za słaba rozgrzewka ?

nie ma to jak dobry zgon

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kaloryfer

Następny temat

trening do oceny!

electro
Polecane artykuły