SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zlyczlowie za co ban ??

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 416
Czy moge wiedziec przes kogo zostałem zbanowany i za co?? A w szczególności na ile ?? Zbanowane konto to: zlyczlowie
Chce wiedzieć jaki błąd popełniłem żeby go na pryzszłość niepopelniać więcej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10091 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 53086
bo ty złym człowiekiem byłeś pewnie.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 416
To już wiem za co ale od kogo ??
...
Napisał(a)
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46566
Moderator powiadomiony.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 416
Thx jak mi odblokują konto to sog for you
...
Napisał(a)
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17160
Ode mnie. Napisałem wyjaśnienie w temacie, ale został skasowany przez innego moda. Ban jest na 7 dni - przez ten czas poczytaj tematy podwieszone w dziale C/S i zapoznaj się z Regulaminem Działu. Jak już to zrobisz, to będziesz wiedział za co jest ban.
Zostało Ci jeszcze sześć dni, o ile pamiętam. Przypomnij się w tym temacie.

Cavior, dzięki!

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 416
Wypowiedizałem się tam w jednym temacie i odrazu ban ja to mam szczeście
...
Napisał(a)
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46566
Shit happens, jak to mówią






...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46877
wilk80 nie lubi lowicza.. i bany daje

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17160
Że niby czego nie lubię? Coś sugerujesz?

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 43326
Bez przesady...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosba o zdjecie bana: groke

Następny temat

Prosze o usunięcie tematu....

electro
Polecane artykuły