...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez gokuson z działu Aktualności.
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
RC Lens zremisował z Bayernem Monachium 1:1 (0:1) w meczu grupy G piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Bayern Monachium ciągle bez zwycięstwa w obecnym sezonie Ligi Mistrzów. Tym razem nie udało się im pokonać zespołu kapitana reprezentacji Polski Jacka Bąka. W Lens padł remis 1:1.

Podopieczni trenera Ottmara Hitzfelda pojechali do Lens z mocnym postanowieniem odrobienia strat punktowych po porażce przed tygodniem na własnym boisku z Deportivo La Coruna.

Zadanie to wypełniali skutecznie do 76. minuty. Wówczas dośrodkowanie z rogu Senegalczyka Papy Bouby Diopa na gola, strzałem głową, zamienił Nigeryjczyk John Utaka.

Goście prowadzili od 23. minuty, a gol padł również po stałym fragmencie gry. Rzut wolny wykonał Brazylijczyk Ze Roberto, a obrońca Thomas Linke głową pokonał Guillaume'a Warmuza.

Racing Club Lens - Bayern Monachium 1:1 (0:1)

Bramki: dla Lens - John Utaka (76); dla Bayernu - Thomas Linke (23).
Sędziował: Lucilio Cardoso Cortez Batista (Portugalia).
Widzów: 35 tys.

RC Lens: Guillaume Warmuz; Ferdinand Coly, Rigobert Song, Jacek Bąk, Cyril Rool; Seydou Keita, Jocelyn Blanchard (68-Dagui Bakari), Papa Bouba Diop; John Utaka, Daniel Moreira, Antoine Sibierski.

Bayern: Oliver Kahn; Owen Hargreaves, Robert Kovac, Thomas Linke, Michael Tarnat; Hasan Salihamidzic, Jens Jeremies, Michael Ballack, Ze Roberto; Claudio Pizarro, Giovane Elber (74-Alexander Zickler).

Pozdrawiam. Tomek - moderator: Aktualności, Sportów ogólnorozwojowych, Nasze hobby, Strongman i trójbój siłowy.
"Nie mów tego, o czym należy milczeć, lecz nie przemilczaj tego, co należy powiedzieć."

Pozdrawiam - Tomek

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Znawca
Bayer Leverkusen przegrał z Manchesterem United 1:2 (0:2) w meczu grupy F piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Dwie bramki zdobyte przez Ruuda Van Nistelrooya pozwoliły Manchestrowi United odnieść cenne wyjazdowe zwycięstwo nad Bayerem Leverkusen 2:1. W półfinale ubiegłorocznej edycji Ligi Mistrzów to właśnie Bayer wyeliminował zespół z Manchesteru.

Pierwsza bramka dla gości padła w 31. minucie, gdy Van Nistelrooy pokonał bramkarza Bayeru Franka Jurica po podaniu Juana Sebastiana Verona.

Tuż przed przerwą holenderski napastnik podwyższył na 2:0, a honorowego gola dla gospodarzy zdobył w 52. minucie Bułgar Dimitar Berbatow, który w pierwszej połowie zastąpił kontuzjowanego Olivera Neuville'a.

...
Znawca
Galatasaray Stambuł przegrał z Barceloną 0:2 (0:1) w meczu grupy H piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Barcelona odniosła drugie zwycięstwo w obecnych rozgrywkach Ligi Mistrzów. Po raz kolejny nie zawiódł duet Patrick Kluivert - Luis Enrique, głównie na barkach którego spoczywa w tym sezonie zdobywanie goli dla zespołu z Katalonii.

W 27. minucie holenderski napastnik, Kluivert sprytnie ograł defensywę gospodarzy i nie dał szans Ali Mondragonowi.

W drugiej połowie poczynania mistrzów Turcji znacznie ożywił wprowadzony za Adama Sarra, Hasan Sas, ale nie potrafili zagrozić bramce Victora Valdesa.

"Barca" szybko skarciła próbujących odrobić straty gospodarzy. W 59 minucie Thiago Motta z rzutu rożnego dokładnie dośrodkował na głowę Luisa Enrique i Mondragon po raz drugi musiał wyciągać piłkę z siatki.

...
Znawca
Maccabi Hajfa pokonało Olympiakos Pireus 3:0 (1:0) w meczu grupy F piłkarskiej Ligi Mistrzów. Spotkanie odbyło się w Nikozji.

Trzy gole Nigeryjczyka Ayegbeni Yakoubu zapewniły Maccabi nadspodziewanie wysokie zwycięstwo z Olympiakosem Pireus. Jest to pierwsza wygrana izraelskiego zespołu w Lidze Mistrzów.

Yakoubu, który nie mógł wystąpić przed tygodniem w meczu pierwszej kolejki z Manchesterem United, po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców w 27. minucie, wykorzystując rzut karny podyktowany za faul na Walidzie Badiru.

Olympiakos z furią atakował starając sie odrobić straty, ale to zespół z Izraela zdobywał kolejne bramki - Yakoubu pokonał bramkarza Dimitriosa Eleftheropoulosa jeszcze w 60. i 85. minucie.

Ze względów bezpieczeństwa mecz rozegrano w Nikozji.

Maccabi Hajfa - Olympiakos Pireus 3:0 (1:0)

Bramki: Ayegbeni Yakoubu (27-karny, 60, 85).

...
Znawca
Club Bruges zremisował z Lokomotiwem Moskwa 0:0 (0:0) w meczu grupy H piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Obie drużyny ciągle bez gola w Lidze Mistrzów. Tym razem bliżsi zdobycia bramki i zwycięstwa był zespół z Brugii. Stworzył więcej sytuacji podbramkowych i nie wykorzystał nawet faktu, że goście po czerwonej kartce dla kapitana Lokomotiwu, Dmitrija Łoskowa musieli kończyć mecz w dziesiątkę.

Piłkarze Club Bruges z kompletem zwycięstw prowadzą w tabeli ligi belgijskiej, ale nie potrafią zdobywać goli w meczach Ligi Mistrzów. Przewaga gospodarzy uwidoczniła się szczególnie w ostatnich fragmentach spotkania, ale precyzji i umiejętności przy wykańczaniu akcji zabrakło m.in. Rune Langemu i Timmy'emu Simmonsowi.

Mecz nie mógł zachwycić 25-tysięcznej publiczności. Mało było składnych akcji, efektownych zagrań. Po takim spektaklu zadowoleni mogą być tylko zwolennicy zmniejszenia liczebności najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych w Europie.

Club Briges - Lokomotiw Moskwa 0:0

...
Znawca

...
Znawca
PAP/24 września 2002 22:43

Piłkarska LM: Feyenoord z Rząsą lepszy od "Srok"

Newcastle United przegrał z Feyenoordem Rotterdam 0:1 (0:1) w meczu grupy E piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Newcastle United poniósł drugą porażkę w Lidze Mistrzów, tym razem niespodziewanie przegrywając na własnym boisku z zespołem Tomasza Rząsy (i nie mogącego grać Euzebiusza Smolarka) Feyenoordem Rotterdam 0:1.

Mecz rozpoczął się dla Feyenoordu bardzo dobrze, bowiem już w czwartej minucie bramkarza Newcastle Shay'a Givena pokonał Sebastian Pardo.

Po stracie gola angielski zespół ruszył do zdecydowanych ataków, jednak gościom udało się utrzymać korzystny wynik. W bramce Feyenoordu bardzo dobrze spisywał się Edwin Zotebier, który obronił m.in. groźne strzały Peruwiańczyka Nolberto Solano i Walijczyka Craiga Bellamy'ego. Dwukrotnie bliski zdobycia gola był także Alan Shearer.

Newcastle United - Feyenoord Rotterdam 0:1 (0:1)
Bramka: Sebastian Pardo (4).
Sędziował Colombo (Francja).
Widzów 40 540.

...
Znawca
Juventus Turyn pokonał Dynamo Kijów 5:0 (2:0) w meczu grupy E piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Juventus Turyn rozgromił Dynamo, a dwie z pięciu bramek zdobył Marco Di Vaio, który niedawno przeszedł z Parmy.

Swojego pierwszego gola Di Vaio uzyskał głową w 14. minucie, wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego Alessandro Del Piero. Na 2:0 podwyższył osiem minut później Del Piero.

W drugiej części gry jako pierwszy na listę strzelców wpisał się ponownie Di Vajo, który po raz drugi bramkarza Dynama pokonał głową (po podaniu Pavla Nedveda). Kolejnego gola zdobył Edgar Davids, a zespół z Kijowa ostatecznie pogrążył Pavel Nedved.

Juventus Turyn - Dynamo Kijów 5:0 (2:0)

Bramki: Marco Di Vaio dwie (14, 52), Alessandro Del Piero (22), Edgar Davids (67), Pavel Nedved (79).

...
Znawca
Piłkarze z Bazylei ponownie sprawili niespodziankę - tym razem nie dali się pokonać renomowanemu Liverpoolowi. Piłkarze Liverpoolu zremisowali z FC Basel 1:1 (1:1) w meczu grupy B Ligi Mistrzów

...
Znawca
W meczu grupy A piłkarskiej Ligi Mistrzów Borussia Dortmund pokonała AJ Auxerre 2:1 (1:0).

...
Znawca
Piłkarze PSV Eindhoven w meczu grupy A Ligi Mistrzów przegrali z Arsenalem Londyn 0:4 (0:1).