Ten plan jest dla tych, którzy chcą sobie zbudować dużą silę biegową i tych ,którzy chcą biegać w półmaratonie(10*3' 1' przerwy-jest to wysiłek większy niż 20 kilometrów), w zawodach na 800 metrów i 1500 metrów.
Najpierw trzeba ćwiczyć mięśnie:
stablizujace- brzuch, prostownki plecow
Bieg-uda, łydki, barki
oczywiście pracuje cale ciało ale te grupy najmocniej.
Początkujący- 2 miesiące
Myśle, że ten plan jest dobry dla początkujących https://www.sfd.pl/temat73961/
Średnio-zaawansowany 1 miesiąc
https://www.sfd.pl/temat160453/
Zawansowani(opanowanie planu dla zawansowanych trwa około 2 miesiące)
https://www.sfd.pl/temat290832/#post11
Najpierw trzeba ćwiczyć mięśnie:
stablizujace- brzuch, prostownki plecow
Bieg-uda, łydki, barki
oczywiście pracuje cale ciało ale te grupy najmocniej.
Początkujący- 2 miesiące
Myśle, że ten plan jest dobry dla początkujących https://www.sfd.pl/temat73961/
Średnio-zaawansowany 1 miesiąc
https://www.sfd.pl/temat160453/
Zawansowani(opanowanie planu dla zawansowanych trwa około 2 miesiące)
https://www.sfd.pl/temat290832/#post11
Krzysztof Piekarz
troszke mi to zajelo ale przebieglem bez przerw 