z tym nadszpagatem to ostro, wiem o co chodzi, ale laski są bardziej elastyczne, to czego im zazdroszcze [no nie tylko tego
], gratuluje tego wertykala na avatarze, to jest wyczyn, chciałbym dojść do tego kiedyś, głównie dla satysfakcji.
], gratuluje tego wertykala na avatarze, to jest wyczyn, chciałbym dojść do tego kiedyś, głównie dla satysfakcji.ordem e progreso
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl/
