SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dawkowanie L-Glutaminy dla osoby nie ćwiczącej

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1915

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2157 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38624
Chodzi o ojca ~50lat, suplementacja w celu zwiekszenia odpornosci po przebytym zapaleniu pluc, jaka dawka bedzie odpowiednia? Jak normalnie - 5g ?
Szczegolnie pytanie skierowane do ekspertow ;)
pozdrawiam

edit: oczywiscie nie na glutaminie oparta jest cala rehabilitacja, ale na mnie jesli chodzi o aspekt zdrowotny dziala znakomicie, a ze mam troche gluty z olimpu to pomyslalem o ojcu

Zmieniony przez - emilooos w dniu 2007-01-01 20:25:09

Zmieniony przez - emilooos w dniu 2007-01-01 22:38:40
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10990 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 88360
jeszcze pozostaje kwestia czy w ogole pomoze na odpornosc..mi np nie pomaga, ale znam takich ktorym owszem :)

jesli bedzie pomagac to dawka w zakresie 6g po 2g na porcje 3x dziennie wg mnie

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
1. milo ze pomyslales o ojcu :D
2. dawki podane przez misia sa OK
pamietaj tylko ze to tylko maly dodatek na zasadzie jest to dlaczego nie zuzyc :D
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2157 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38624
dokładnie ;]
a gluta pod wzg. odpornosci dziala na mnie idealnie, po prostu co mnie bralo hap do pyska i zdrowy, ile w tym placebo nie wiem, ale chocby i dla placebo - warto ;]
dlatego skoro jam jego syn, to mysle, ze powinno byc podobnie, zreszta dokladnie - po co ma sie marnowac
Dzieki bardzo, zdr
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
zdrowia Tacie !!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 53 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4122
Bardzo dobrze Panowie kombinujecie. Glutamina na odporność jest jak najbardziej na miejscu. Proszę zapoznać się z tym materiałem : http://www.biblelife.org/bowel.htm

Ze swej strony dodam tylko, że Tato powinien umieścić w swojej diecie przynajmniej 20 gram izolatu wraz z peptydami wheya.

Szybkiego powrotu do zdrowia.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Do Darka Szukały - NO-booster po treningu?

Następny temat

55mg Cynku dziennie przy przeciętnej aktywności?

electro
Polecane artykuły