SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

panowie, niedlugo rozpoczne eksperyment

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 21099
bo nim nie jestem ale ciupke tluszczyku mam a wiadomo kazdy dazy do doskonalosci

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Lukx... nie kazdy dazy, bo niektorzy juz ja osiagneli! Zartuje!


NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 2410
Sądzę,że bez sensu w twoim przypadku katowac się tymi specyfikami.Wystarczy,że ograniczysz dietę,obetniesz trochę węgla,dodasz białka i codziennie rano przed śniadaniem porobisz aeroby, a przedtem wypijesz sobie mocną kawkę i do wakacji zjedziesz z wagą.Gdybyś musiał zjechac 20kg w krótkim czasie to co innego. Stary ja dopiero po 10tyg. "jazdy" na sucho zacząłem brać ECA.No ale ja mam jeszcze do zjechania z 10kg (11kg już zeszło).

WitF1

WitF1

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 21099
mi nie chodzi konkretnie o zbijanie wagi bo nawet na to ni epatrze tylko o pozbycie sie tluszczyku. wiem ze w jakims stopni on tez swoje wazy ale tak jak mowie mnie interesuje efekty wizualne i zejscie w pasie z 81 cm do np 75.

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15277
Lukx ja mam 78 w pasie i nieuwazam ze jest to duzo ale skoro wedlug ciebie 81 to za duzo to chudnij ale bez przesady zeby 75 a z reszta twoja sprawa.
A zapomnialem moze jestes niski to wtedy tak bo jezeli masz z 1m85cm to to niejest duzo mam kumpla o takim wzroscie ma wpasie jakies 82-83cm i wyglada super no ale w klacie ma te swoje 119cm
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 21099
ja mam 172cm wzrosu i kaltke 101. nie wygladam najgorzej ale tluszczyku nie chce miec wogole.

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Heja.Mam 168 cm, waże 79 kg. Niekorzystne BMI, no ale co zrobić.Pasuje mi spalic tłuszcz. Co mi radsicie. Jakieś preparaty? Czy to ECA ma jakieś skutki uboczne, bezpieczne to? Ile takie coś kosdztuje? Pomóżcie jak spalić tłuszcz z klaty i zredukować tłuszcz na cyckach na klacie? i brzuch. Nie wyglądam najgorzej ale nieche tego. Mam diete od pół roku. Zamówiłem kuracje chromem i spadło mi 8 kilo. Czym sie podeprzeć? Pomóżcie.
Pozdrawiam


Mam akredytacje, mam swoją nację, która mknie jak ekspres przez hiphopowe stacje, wchodze w tonacje i oceniam sytuacje.Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów. POKÓJ
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciagne teraz na herbatkach odchudzających, laduje na siłowni, łykam chrom, chce kupić lecytyne, podobno to pogromca tłuszczu, te ananasy i grajpfruty tez wtryniam ma to sens? A chitinin? Wspomagacz, spalacz, czy trza coś z nim brać innego?
Pomóżcie

Mam akredytacje, mam swoją nację, która mknie jak ekspres przez hiphopowe stacje, wchodze w tonacje i oceniam sytuacje.Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów. POKÓJ
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 112308
Jak jesteś zdrowy (serducho) polecam Ultra Ripped (94 zł + przesyłka - tyle mnie to kosztowało).To prawie ECA tylko, że bez aspiryny. 2 x dziennie i będzie OK.

Grasik

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 112308
Polecam Ultra Ripped (94+przesyłka - tyle mnie kosztowało UR), jeśli jesteś zdrowy (serducho). 2 x dziennie i powinno być OK!

Grasik

28:06:42:12
That is when the world will end.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dawkowanie kreatyny

Następny temat

Najlepsze firmy (TYLKO najlepsze)!

electro
Polecane artykuły