Postawiłem na RPT "Sportu Dla Wszystkich"! Ale napotkałem na 2problemy...
1)Jak zastąpić ćwiczenia na maszynach ćwiczeniami na wolnych ciężarach? Czy mógłby ktoś podać najlepsze odpowiedniki do ćwiczeń które były zawarte w RTP?
2)Aktualnie jestem przy budowaniu masy mięśniowej ale niestety tego numeru nie posiadam, czy ktoś byłby tak miły i zeskanował mi te 4-5stron odnośnie RPT w numerze październikowym '05, i wysłałby mi na maila?? Jeśli można prosić aby wysłać mi to jak najszybciej ponieważ zależy mi na czasie! Pozdrawiam!
1)Jak zastąpić ćwiczenia na maszynach ćwiczeniami na wolnych ciężarach? Czy mógłby ktoś podać najlepsze odpowiedniki do ćwiczeń które były zawarte w RTP?
2)Aktualnie jestem przy budowaniu masy mięśniowej ale niestety tego numeru nie posiadam, czy ktoś byłby tak miły i zeskanował mi te 4-5stron odnośnie RPT w numerze październikowym '05, i wysłałby mi na maila?? Jeśli można prosić aby wysłać mi to jak najszybciej ponieważ zależy mi na czasie! Pozdrawiam!
Wszystko o tym, jak urosnąć ---> http://www.sfd.pl/temat218221/
Krzysztof Piekarz

Byłbym wdzięczny bardzo!!