SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

mój zestaw czy dobry?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 613 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4500
staż: 2 lata ( w sumie 3 ale z przerwami)
wiek: 20
waga:75
wzrost:173
dieta: jest
cykle zakończone: 2 * kreatynka, nitrobolon I
obecny cykl: 2 * xpand nf. + l-glutamina + omega3 + uzupełnienie diety: gainer mass xxl + białko z rana , pomiędzy posiłkami i nanoc.
trening: 3 razy w tygodniu : plecy + triceps, klata + biceps, barki + nogi.
czy mam wszystko czego mi potrzeba na cykl.
ile pić w takim zestawie wody?
thx za odpowiedzi
czekam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27817
po co l-glutamina to nie wiem, generalnie z supli to mozna jeszcze standardowo zma apteczne i witaminy ale nie trzeba to tak tylko prozdrowotnie w sumie bo xp zadbaja o dobra regeneracje
pij wody po prostu wiecej o ten litr,poltora niz pijesz normalnie

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 613 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4500
l-glutamina to też na przetrenowanie, regeneracje mój tryb życia ciężka praca a zma w sobote dokupie bo dużo osób to poleca za wzgl. na zawartość magnezu i cynku
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27817
zma pomoze w regeneracji jak najbardziej aczkolwiek mysle a skutki przetrenowania to xp by zniwelowalo takze mozna bylo bez glutaminy ale jak masz to napewno nie zaszkodzi

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65096
Zestaw bardzo dobry,

co do wody to pij jakies ~3-4l dziennie.

pozdr.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ovopol

Następny temat

co sądzicie o szok terapy czy nadaje się na cykl na xp ( xp+shock terapy)

electro
Polecane artykuły