Suplementacja, + dobra dieta
Cos o mnie:
Lat:18
staz:6 miesiecy
waga:76 kg
wzrost:173
Cel: byc duzym ;)
Dieta: brak wyznaczonej, jem co sie da.
Staz supli:
-1 pucha x-pand, ( druga mam na chacie nieotworzana, ale ta jedna na mnie niezadzialala wiec chyba sprzedam te)
-elite whey protein 2250 g
Prosze kogos o jakas propozycje supli, ( dokladna nazwe produktu, i jaka ilosc tzn ile g/caps)
Pozdrawiam!
Cos o mnie:
Lat:18
staz:6 miesiecy
waga:76 kg
wzrost:173
Cel: byc duzym ;)
Dieta: brak wyznaczonej, jem co sie da.
Staz supli:
-1 pucha x-pand, ( druga mam na chacie nieotworzana, ale ta jedna na mnie niezadzialala wiec chyba sprzedam te)
-elite whey protein 2250 g
Prosze kogos o jakas propozycje supli, ( dokladna nazwe produktu, i jaka ilosc tzn ile g/caps)
Pozdrawiam!
Krzysztof Piekarz
:D