Inne dyscypliny

Ilość wyświetleń tematu: 21789

...
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Nie ma sensu ich też wychwalać pod niebiosa, bo prawdziwa klasa tej drużyny wyjdzie w dalszej części MŚ gdy bedziemy grać ze zdecydowanie silniejszymi ekipami. Tak jak już wcześniej było powiedziane grają dobrze, a przede wszystkim efektywnie, potrafią się podnieść gdy przegrywają 3 czy 4 punktami. Grają do końca i dają z siebie wszystko a to się chwali

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.

...
To , ze jeszcze nie stracili seta moze byc w jakims stopniu niepokojące! Zastanawiam się co bedzie z psychika ekipy kiedy trafia na przeciwnika, który tego seta bedzie w stanie im urwac

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
Co do psychiki, to chyba już nie ten poziom żeby łamać sie po stracie jednego seta, a co do wychwalania, to myśleże nikt nie chwali ich pod niebiosa, tylko tak jak na to zasługują. Czekam na drugą faze

6. Egipt 4 1 3 7-11 5

Już do szóstego pięciosetowego spotkania doszło w naszej grupie, co świadczy o bardzo wyrównanym poziomie. Chiny pokonały Egipt mimo że przegrywały początkowo 0:2, przełomowy był set 3 w którym Chińczycy pokonali ekipe z Afryki 32:30 od tego seta Chińczycy znacznie poprawili atak pozostałe sety wygrali 25:19 i 18:16, cały mecz 3:2. Japonia pokonała Argentyne mimo świetnego bloku "Albicelestes", który nie wystarczył na b. dobrze atakujących Japończyków. Argentyna będzie jutro walczyć o awans w meczu Egiptem.

6. Grecja 4 0 4 3-12 4

W najbardziej zacietym meczu Kuba pokonała Grecję dzięki czemu zapewniła sobie awans do 2 rundy (z 4 miejsca). Spotkanie Greków z Kubą było bardzo wyrównane. Wyrównany poziom sprawił, że o zwycięstwie decydował tie-break, w którym lepiej spisali się Kubańczycy, mający lidera w osobie Raidela Corralesa. Natomiast niespodziewanej porażki doznali Francuzi, którzy w meczu z Niemcami byli faworytami. Mimo wygranej w pierwszym secie Trójkolorowi zdołali nawiazać walkę tylko w 3 secie, to pierwsz porażka Francjii w tej imprezie. W ostatnm meczu Brazylia rozbiła Australię 3:0. W tej grupie juz wszystko jest jasne, przechodzą: Niemcy, Brazylijczycy, Francuzi i Kubańczycy.

6. Iran 4 0 4 2-12 4

Czesi nadspodziewanie łatwo pokonali Wenezuelę, ale jeśli jutro nie uda im się pokonać Bułgarów to będą mogli mieć kłopoty z dostaniem sie do drugiej fazy. Matej Kazijski poprowadził Bułgarię do zwyciestwa nad Iranem, outsiderem tej grupy, który przegrał wszystkie mecze i jutro prawdopodobnie dostarczy 2 punkty amerykanom, którzy po przegranej z Włochami bardzo ich potrzebują. Pewni awansu Bułgarzy i Włosi.

6. Kazachstan 4 0 4 2-12 4

Bardzo trudną przeprawę miała Kanada w meczu z Tunezją, która ma jszcze szanse na awans. w dużynie Tunazjii wyróżnił się Aymen Ben Brik zdobywca 22 punktów, 23 na swoim koncie zapisał Kanadyjczyk Fred Winters. W rugim meczu. Kolejne zwycięstwo odnieśli Serbowie, tym razem jednak seta urwała im Korea, ten set może być dla niej na wagę złota. w ostatnim meczu Rosja rozbiła Kazachstan. 3 miejsca są już pewne o 4 powalczy w korespondencyjnym pojedynku Korea i Tunezja, bedzie ciekawie

...
ojoj damixx znowu mnie zaskakujesz ze z portoryko i z egitpem ciezko stracic seta... z kazda druzyna bardzo latwo stracic seta, wlasnie w tym sek ze nie stracic seta to jest duze osiagniecie i nie zapominaj na tych mistrzostwach graja najlepsze druzyny swiata, jedne prezentuja wyzszy drugie nizzszy poziom, co nie oznacza ze stracenie seta z taka argentyna czy portoryka to porazka zycia. Siatkowka to bardzo specyficzna dyscyplina, jak gdzies ostatnio slyszalem gra w ktorej liczy sie kto zrobi mniej bledow, jak narazie nasi robia ich mniej i efektywniej wykanczaja akcje co daje im przewage. Wiadomo ze dotychczasowi przeciwnicy to nie asy siatkowki, ale sa to przewaznie zespoly rozwijajace sie i zaskakuja, jak portoryko np mnie zaskoczylo niesamowicie. dlatego takie gadanie ze stracic seta to wstyd mnie po prostu wpienia. pozdro ;D
...
"dotychczasowi przeciwnicy to nie asy siatkowki"