SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

okulary pływackie

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30521
mam szwedki speedo i jestem bardzo zadowolona

(kupowalam na allegro )

:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 892 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17942
moje wszystkie mirrory dla mnie były za ciemne (speedo socket bright, szwedki malmastem, aquablade i kilka innych modeli) używałem ich jedynie na mp/ gp letnie lub jakies maratony po jeziorach (wkońcu mieszkam na mazurach) ja zdecydowanie preferuje szwedki trening, zwykłe speedo socket na zawody. Lustrzanki niestety to lans bo ładnie błyszczą i niewidać Twoich oczu, a pływaja w nich warszawiaki (polonia, buks) i chyba cały kraków (jordan itp) do tego skóra, dres za***isty, lansują się na zawodach i myśla że są pro... oczywiście prosze niebrać tego do siebie ja tak to widze i cały mój klub (który dawno się rozpadł ) Pozdrawiam
...
Napisał(a)
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30521
ehehe

ja jestem z krk:P

a plywam bo lubie, no i troche bo musze%)

i mam najzwyklejsze szwedki;) takie niebiskie pzrezroczyste, naprade 100% zadowolenie

:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3903 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
tak naprawde to wiekszosc na tej samej zasadzie mozna by podciagnac pod lans,
a na jeziorach to juz w ogole jest ciemno
ale skoro juz nie bede wchodzic w gusta, co kto lubi, wszystko jest dla ludzi i ja swoje wiem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 892 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17942
też swoje wiem mirrory używam na jeziora bo słońce odbija się od wody i niewidać tych ***anych bojek a na letnich zawodach jest zajasno i takie przyciemnione mirrory mi pasują
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1377
dzieki wszystkim za komenty!! Czyli przoduja szwedki(trening) i speedsocket(zawody). Mam jeszcze male pytanko znalazłem stronke
http://www.swimshop.pl/
na której sa speedsocket'y w promocji i kosztuja 79 zl , czy moge je kupić bez przymierzania ... ?? <--- wiem ze troche naiwne pytanko, ale wszyscy je zachwalaja i jeszcze nie widzialem osoby ktorej by nie pasowaly. A może jest ktos z Poznania kto orietuje sie gdzie tu sa jakies dobre sklepy sportowe a okularkami?? (bo szukalem i cos cienko z nimi)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 86 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3918
Cześć ja właśnie kupiłem na swimshopie aquablady jakieś pół roku temu bez przymierzania i jestem zadowolony w 100% ,

sry, że pisze w tym temacie ale mam pytanie do znawców :) co zrobić żeby mi okularki nie spadaly, mialem juz z 7 par okularkow i rzadne nie spadaly a te spadaja ;/ scisnolem gumke na maksa i dalej ;/ . W klubie ma z 5 osob takie okularki i nie maja tego problemu .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 892 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17942
nie ma żadnej przewagi szwedki-trening itp każdy trenuje i startuje w tym co lubi i mu pasuje co do speedo socket za 79zł jakbym nadal trenował to bym wzioł bez zastanowienia ja za swoje z starszej seri (kolor złoty) płaciłem 120zł a za tą pierwszą serie socketów mama mi kupiła za 140zł. okularki mi długo nie wytrzymywały dlatego proponuje coś innego dla amatora ale jak będziesz dbać o sprzęt to Ci długo posłużą
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1377
a co to znaczy ze dlugo Ci nie wytrzymaly...?? Co sie zepsulo i jak tak naprawde mozna je "pielegnowac" ?? wiec speedsocket reczej powinny pasowac ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 892 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17942
z moich obserwacji sockety mają delikatną tą gumke przy soczewce. dlatego czasem trenowałem w szwedkach a czasem w socketach, sockety sa bardzo fajne lekkie, wygodne, dobrze w nich widać jak dobrze je oślinisz to niebęde Ci parować ja miałem starsze rewizje ale już ta nowo słyszałem od kumpli że im trzyma pół roku i jeszcze pociągno, więc powinno być ok! mi sockety wytrzymywały też całkiem długo a przed zawodami pływałem 2 razy dziennie po 2godziny
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Soundtrack z eastside freride

Następny temat

pływanie, a siłownia....

electro
Polecane artykuły