SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEST Masa na Controlled Labs-pods. str 21

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9840
obecnie widziałem matrixa w promocji-cena jakieś 157 czy 159 zeta
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44776
promocyjna cena byla w pitbullu 159 zł ale juz nie ma
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9840
oj,nie tylko tam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32825
Daję wypis z wczorajszego treningu:

plecy

podciąganie na drążku do klatki szeroki chwyt 3 serie 8, 8, 7

wiosłowanie sztangą łamaną w oparciu o ławkę podchwyt 65kg*10, 65kg*10, 70kg*8 72.5kg*8

martwy ciąg 60kg*12, 80kg*8, 90kg*8, 100kg*8

przyciąganie linki wyciągu do brzucha siedząc chwyt młotkowy 70kg*10, 75kg*10, 80kg*8

ściąganie drążka wyciągu górnego szeroko do karku 60kg*10, 60kg*8, 60kg*8

jakiejś wielkiej progresji ciężarów tu nie daję - właściwie szaleć można tu tylko z martwym i wiosłowaniem. W martwym nie chcę przesadzać, bo dawno go nie robiłem i jeszcze chwyt nie taki, jakbym sobie życzył, w wiosłowaniu dokłądam z treningu na trening.

Ćwiczyło się jak zwykle elegancko

Dziś idę wymęczyć nogi.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32825
Witam panowie, przepraszam za milczenie, ale miałem problemy z netem.

Dziś wieczorem wypiska z sobotnich nóg i dziesiejszych barków z tricepsem.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
ktoś coś o mnie ktoś ?

FBW polecam
jestem po trzecim czy czwartym tygodniu
robie z priorytetem na tą moją nieszczęsną klatkę
i muszę przyznać, że zaczyna się wreszcie rysować
ogólnie jakbym się czuł większy i non stop spompowany
fajne uczucie

raczej nie wróce już do splita...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32825
Właśnie uczucie stałej pompy odpowiada mi w tego typu treningach (hst, fbw). Po zakończeniu obecnego cyklu zacznę FBW. Rozumiem, że rozkład serii podobnie jak w hst (ilość serii na partię dzielona przez 3, tak mniej więcej)? i można np. w poniedziałek, środę i piątek robić inne ćwiczenia na tę samą partię?

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
dokładnie tak
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32825
elegancko. i o to właśnie mi chodzi. a jak z progresją? według własnego uznania?
liczba ruchów mw okolicach 10ciu?

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
12-8
ciężar wg uznania

bez zapasu rzecz jasna
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

caffeine..

Następny temat

Sklepy z odzywkami w ANGLII

electro
Polecane artykuły