SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Profi whey mass+ Bcaa 1100 i pro reactor 3.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 705
Co myslicie o takim zestawiku?
16lat
76kg
177cm
35cm biceps
Czekam na jakies wasze propozycje
Moze X-pand?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8808
masz dobra mase wiec dobry wybor padl na tego bulka i jablczana
a bcaa to na katabolizm potrzebujesz?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 705
mozesz rozwinąc bo nie zrozumialem Bulka??
Bcaa mi polecal znajomy do tego zestawu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8808
bulk to odzywka majaca stosunek bialka do ww 1:1
np na 100g odzywki 45 to ww i 45 do bialko

bcaa
bym sobie odpuscil chyba ze nie masz co z kasa robic, to droga zabawka w stosunku do efektow, zwlaszcza jak sie jest w tak mlodym wieku wydaje sie byc malo potrzebna

Zmieniony przez - cyklon04 w dniu 2006-10-22 12:25:42
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 705
Wiec Profi wHEY MASS I PRO REACTOR 3 bedzie oki ?
Czy moze jednak cos innego?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8808
bardzo dobry zestaw nie tylko wg mnie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9814
J/w
To twój pierwszy raz z kreatyna?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 705
Nie,bralem w grudniu pro reactor 3,hmb,kreatyne
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie Storma ,Aeroby

Następny temat

WIELKI KONKURS + SUPER PROMOCJE

electro
Polecane artykuły