Szacuny
0
Napisanych postów
1
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
1
Witam mam do dyspozycji 1 przyrzad do ćwiczenia "Wioślarza" napisal by mi ktoś jakieś ćwiczenia jakie moge na nim wykonywac oprucz standardowego wioslowania. Cel jaki chcial bym łównie osiagnońc to zwiekrzyć mase ciala
Z góry dzieki :)
Szacuny
386
Napisanych postów
37478
Wiek
6 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
126451
...niestety ale bez bardziej wszechstronnego sprzętu sie nie obejdzie, musisz albo zajrzeć do siłowni, albo mieć sprzet w domu/sprzęt do treningu siłowego, jak sztangi, sztangielki, wyciągi itp./
"Każdy ma w swoim życiu swoje Westerplatte"
Jan Paweł II
"Gorzki to chleb jest polskość"
C. K. Norwid