Szacuny
0
Napisanych postów
27
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
49
Pytania o Systeme do Sama mozecie kierowac na [email protected] , niestety po Angielsku, lub droga okrezna czyli przez moj adres [email protected] , przetlumacze przekaze dla Sama.
Mam na imie Pawel.Mieszlam w Londynie i trenuje od ponad roku Systeme czyli Rosyjska sztuke walki
Szacuny
0
Napisanych postów
27
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
49
Czesc
Tym razem szukam kontaktu z Mirkiem ktory wyslal mi wiadomosc o Systemie w Polsce, wyslalem na Twoj oadres 2 razy odpowiedz i 2 razy wrucily one do mnie, mozesz jeszcze raz sie skontaktowac, no i spokojnie mozesz mnie dolaczyc do waszej listy mailowej.
Pozdrawiam:
Pawel
Mam na imie Pawel.Mieszlam w Londynie i trenuje od ponad roku Systeme czyli Rosyjska sztuke walki
Szacuny
0
Napisanych postów
27
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
49
Czesc!
Wspaniala wiadomosc i bardzo mnie ucieszyla, taki ladny prezent od losu na swieta. Mozecie napisac mi cos wiecej, jak dlugo dzialacie, jak sie wam sekcja rozwija, czyja Systeme reprezentujecie (Michaila Ryabko czy Kadocznikowa), gdzie nauczyl sie instruktor Systemy. Moze tez ja moge wam cos pomoc, podpowiedziec, tutaj Systema teraz ma male zawirowanie (David nasz rosyjski instruktor przeniusl sie do Rosji i rzadziej cwiczy z nami ale mam innych extra instruktow z duzym doswiadczeniem), mysle, ze smialo moge powiedziec, ze w Europie poza Rosja Systema jest najmocniejsza w Anglii gdzie sa 2 glowne osrodki, Londyn i Cambridge, sam nie wiem do konca ktory lepszy, ja mieszkam i cwicze w Londynie.
Mam na imie Pawel.Mieszlam w Londynie i trenuje od ponad roku Systeme czyli Rosyjska sztuke walki