Szacuny
11
Napisanych postów
2453
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
37671
mnie efedryna pobudza czy chce czy nie
poza tym to jest tylko moje zdanie
jesli zle sie czuje w trakcie brania jakiegos srodka to jaki jest sens brania go?
Szacuny
42
Napisanych postów
6988
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
52689
oczywiscie ze pobudzenie nie jest wykladnikiem
ale biorac na "swiezy" organizm 20mg efedryny hcl oczekuje sie fizycznego potwierdzenia skladu, niestety w tym wypadku go nie ma
dodajac do tego etykietke bez zadnego adresu producenta,kodow kreskowych czy chocby glupiej metryki skladu okazuje sie ze cholera wie co takiego zjadasz