SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

VITA-MIN multiple SPORT -nowość!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18372

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 210 Napisanych postów 2106 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33665
Ano właśnie... Myślę, że przeciętnemu zjadaczowi witamin jest obojętne jaka wersja, bo się na tym nie będzie pewnie znał. Kupi w aptece co mu tam farmaceutka doradzi i tyle.Tak jak mało kto kupujący vit.C w aptece ma pojecie ile tam jest mg na przykład. Miał łykać trzy to łyka trzy. Ważne, aby produkt Olimpa jadła mama, tata i dziadkowie, bo wtedy nie będą marudzić wnuczkowi, że kolejne wiaderko przytargał do domu, skoro sami produkty tej firmy wciągają.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8808
Multiple sport sa lepsze od Plus?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1191 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22738
cyklon04 tak

Witaminy i minerały - Zestawienie
http://www.sfd.pl/temat284353 

...
Napisał(a)
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 9767 Wiek 5 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23579
Myślę, że ja "zwykły zjadacz witamin" zobaczy dopisek "Sport", to kupi te z dopiskiem "Plus". Sportowiec - odwrotnie...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 87320
Wniosek prosty:
Chcesz by hardkorowcem silnym jak czort
musisz kupic VITA-MIN multiple SPORT

ehehe
ja kupie
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8808
ja tez i to kilka na raz tylko skoncze z hazardem bo narazie to mam multi mega dlugi tylko...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 45 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 34570
NUTRIFARM czy moge jednoczesnie polknac kapsulke z vitminami i kapsulke z mineralami do sniadania czy powinienem to rozbic np: do sniadania kapsulka z witaminami do obiadu kapsulka z mineralami?

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

...
Napisał(a)
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 9767 Wiek 5 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23579
Lepiej chyba brać jednocześnie. To jest jakby jedna kapsułka, tyle że podwojona, aby zmieściło się więcej składników aktywnych.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 8 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42640
Kapsułki można stosować wg własnych preferencji osobno,razem, jeśli ktoś potrzebuje większej dawki witamin nad minerałami może dawkę VITA -PLEX podwoić i odwrotnie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3217
A czy ten octan retinolu to jak prowitamina A ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Zespół Gilberta do znawców

Następny temat

Czy L-karnityna Tartate jest coś warta?

electro
Polecane artykuły