SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VITA-MIN multiple SPORT -nowość!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
plusy przyjmowalbym stale jako ubezpieczenie do tego co spozywam
sport
tylko gdy potrzeba
duze obciazenia treningowe
okres oslabienia
itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
odgrzebałem stary post żeby nie zaśmiecać działu zakładaniem nowego a chodzi o to iż chciałbym się dowiedzieć dlaczego cyt. "Nie zaleca się stosować produktu w okresie ciąży i karmienia piersią." Z podobną informacją spotkałem się też na witaminach innych firm (np maxivit). Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi? Myślałem że takie preparaty są wskazane m. in. właśnie w okresie ciąży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
byc moze chodzi o inne zalecenia proporcjonalne jak i wielkosciowe dla kobiet w ciazy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
no właśnie tego chciałbym się dowiedzieć, w multiple sport dawki witamin są znacznie większe niż zalecane dzienne spożycie więc jeśli to o to chodzi to jeszcze mógłbym to zrozumieć choć wydaje mi się że w okresie ciąży zapotrzebowanie na witaminy i minerały powinno być większe. Natomiast taka sama informacja umieszczona jest np na witaminach "maxivit dla niej" a tam dawki witamin wahają się w granicach 100-130% zalecanego dziennego spożycia więc wydaje mi się że to nie o to chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Dzisiaj poszedłem do sklepu i jakies było moje zdziwenie gdy sprzedawna krzyknał mi za te witaminy 36 zł ,2 miesiace temu płaciłem 21 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
jeśli mówisz o maxivicie to 50tab kosztuje ok 21 zł a 100tab 36zł i u mnie cena o ile dobrze pamiętam cały czas trzyma sie na tym samym poziomie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 129
witaminki super, ale szkoda, że brakuje w nich konzymu Q10, tyle się o nim pisze dobrych rzeczy a jednak, rzadna firma nie włącza go do zestawu witamin, tylko sprzedaje osobno lub ewentualnie łączy go z wit.E, A.
O co w tym chodzi ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
a ja byłbym wdzięczny gdyby ktoś odpowiedział na moje pytanie które zadałem powyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
będę troche upierdliwy i ponowie swoje pytanie Znajdzię się ktoś kto mi odpowie dlaczego cyt. "Nie zaleca się stosować produktu w okresie ciąży i karmienia piersią." Z podobną informacją spotkałem się też na witaminach innych firm (np maxivit). Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi? Myślałem że takie preparaty są wskazane m. in. właśnie w okresie ciąży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
nie jetsem specem , ale pewnie w tym blogoslawionym stanie , kobiety maja nieco inne zapotrzebowanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zespół Gilberta do znawców

Następny temat

Czy L-karnityna Tartate jest coś warta?

WHEY premium