SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co powiec na temat tej firmy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 45 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 34570
Witam

Co sadzicie o firmie RX Gold jest to firma warta uwagi,stosowal ktos z was jej produkty?

Pozdrawiam

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24560
Banan stosował białko - chyba smaczne spytaj go.

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 45 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 34570
w takim razie prosilbym o wypowiedz Banan na temat tej firmy

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52628
banana teraz nie ma bo pojechal na wakacje, wiec ci nie odpowie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 383
Brałem Batasteron tej firmy i byłem zadowolony.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86307
każda firma ma lepsze i gorsze produkty wiec takie mówienie nie jest dokońca trafne

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24917
Przeanalizuj dokładnie skład tego co cie int. ,porownaj z innymi,zrob dla wlasnej satysfakcji maly ranking,podpytaj o firme innych i tyle.

Pep Bro ;*

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 45 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 34570
Interesuje mnie pure l-glutamina 1000g tej firmy, czy ktos z was stosowal ta glutamine tej firmy?

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZMA kiedy jesc !!!!!!!!! sogi dla znawcow

Następny temat

co jeszcze prosze o pomoc...

electro
Polecane artykuły