Małe pytanko: planuję przeznaczyć jeden pokój na siłownię. Jak myslicie jaki sprzęt najbardziej mi się przyda? Ćwiczę sama 3-6 razy w tygodniu. Trochę jogi, stretching, aerobik i siłowe. Na co zwrócić uwagę przy wyborze sprzętu? Teraz mam tylko hantle, obciążniki na nogi i karimatkę... Nie wiem czy lepszy orbitek czy bieżnia, jaka ławeczka? Głównie pracuję nad nogami, pośladkami i brzuszkiem - góra jakoś przy okazji sama się rzeźbi. Największy problem mam z aerobami w domu, gdy pogoda brzydka i po za tym u mnie te góry wysokie to właściwie ani rower ani biegi nie wchodzą w rachubę.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
sprzęt aerobowy zakoop taki, na jakim będziesz nadłoożej/najchętniej ćwiczyć
co do sprzętu siłowego wystarczy regoolowana ławka płaska, stojaki pod sztangę, drązek rozporowy do zamontowania w footrynie, sztanga i regoolowane hantle (ploos obciążenie oczywiście); jeśli możesz sobie pozwolić w przyszłości -> wyciąg
Zmieniony przez - Grasik w dniu 2006-07-10 20:03:57
co do sprzętu siłowego wystarczy regoolowana ławka płaska, stojaki pod sztangę, drązek rozporowy do zamontowania w footrynie, sztanga i regoolowane hantle (ploos obciążenie oczywiście); jeśli możesz sobie pozwolić w przyszłości -> wyciąg
Zmieniony przez - Grasik w dniu 2006-07-10 20:03:57
28:06:42:12
That is when the world will end.
...
owszem - tylko, że w pewnym momencie imo większości osoob ciężko będzie zrobić porządne wyciskanie na płaskiej na tego rodzaju piłce
28:06:42:12
That is when the world will end.
...
po co kolejne, skoro Grasik odpowiedziala wyczerpujaco.
zamiast drazka w futrynie moze byc drazek montowany do sciany, ktory - choc drozszy - jest lepszy.
zamiast drazka w futrynie moze byc drazek montowany do sciany, ktory - choc drozszy - jest lepszy.
chwilowy
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Co ZROBIC?? (MOTYWACJA) HMM...?
Następny temat
Krzysztof Piekarz
