SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jaki sprzęt do domu?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 270
Małe pytanko: planuję przeznaczyć jeden pokój na siłownię. Jak myslicie jaki sprzęt najbardziej mi się przyda? Ćwiczę sama 3-6 razy w tygodniu. Trochę jogi, stretching, aerobik i siłowe. Na co zwrócić uwagę przy wyborze sprzętu? Teraz mam tylko hantle, obciążniki na nogi i karimatkę... Nie wiem czy lepszy orbitek czy bieżnia, jaka ławeczka? Głównie pracuję nad nogami, pośladkami i brzuszkiem - góra jakoś przy okazji sama się rzeźbi. Największy problem mam z aerobami w domu, gdy pogoda brzydka i po za tym u mnie te góry wysokie to właściwie ani rower ani biegi nie wchodzą w rachubę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 112308
sprzęt aerobowy zakoop taki, na jakim będziesz nadłoożej/najchętniej ćwiczyć

co do sprzętu siłowego wystarczy regoolowana ławka płaska, stojaki pod sztangę, drązek rozporowy do zamontowania w footrynie, sztanga i regoolowane hantle (ploos obciążenie oczywiście); jeśli możesz sobie pozwolić w przyszłości -> wyciąg



Zmieniony przez - Grasik w dniu 2006-07-10 20:03:57

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 603 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9405
Ławeczkę do ćwiczeń świetnie zastępuje duża piłka tzw. stabilizacyjna lub body ball.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 112308
owszem - tylko, że w pewnym momencie imo większości osoob ciężko będzie zrobić porządne wyciskanie na płaskiej na tego rodzaju piłce

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 603 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9405
Eee, ja tam nie narzekam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 270
Dzięki, czekam na kolejne sugestie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 42219
po co kolejne, skoro Grasik odpowiedziala wyczerpujaco.

zamiast drazka w futrynie moze byc drazek montowany do sciany, ktory - choc drozszy - jest lepszy.

chwilowy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38624
lub sztanga położona na dwóch belach podtrzymująca dach jak u mnie na strychu

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co ZROBIC?? (MOTYWACJA) HMM...?

Następny temat

Jak jeździć na rowerze? tempo, czas, odległośc, co jeśc..?

electro
Polecane artykuły