SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

L-Tyrozyna - gdzie mogę nabyć

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 147
Witam
1 .W którymś z rzędu sklepie internetowym BRAK jest L-Tyrozyny
Czy ktoś z szanownych Forumowiczów wie gdzie mogę zamówić możliwie wysokiej jakości L-Tyrozynę (samą, nie w kompleksie innnych aminokwasów)

2. Czy ktoś orientuje się których firm oferowana L-Tyrozyna w Polsce jest najłatwiej przyswajalna i najwyższej czystości . MRMu chyba nie ma, a szkoda gdyż mam zaufanie do tej firmy i lubię jej produkty.

Dziękuję bardzo
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
zobacz na Atlecie
poszukaj też na forum u tutejszych handlarzy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2254 Napisanych postów 9143 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 474428
na Atlecie nie widziałem Tyrozyny, może ją przeoczyłem

spytaj Borsuka, Czarnuchoka, bimka
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 147
Jak ktoś ma, proszę niech się ujawni
Nie chciałbym tylko Scitex i ActieLife, Nutrend , jakoś nie mam przekonania do jakości tych firm. Oczywiście mogę się mylić , proszę mnie wyprowadzić z błędu jeśli jestem uprzedzony do L-Tyrosine tych firm.

Najchętniej kupiłbym Tyrosunę firm: Biogenix, MRM, Ultimate lub ewentualnie Hi-Tec, ale też się skończyła. Wiem , że w sklepach netowych widnieją te pozycję , lecz po zamówieniu NIESTETY BRAK.,..


Zmieniony przez - MarekTH w dniu 2005-05-23 20:08:42

Zmieniony przez - MarekTH w dniu 2005-05-23 20:24:10
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 49424
marek ale z tych frirm ktore wymieniłes tylko Hitec robił

3g dziennie starczą
1
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
fakt ze Olimp moglby wypuscic tyrozyne !!

duzo osob by to ucieszylo !!

dlaczego niekt o tym nie pomyslal ??
jakies problemy z towarem, legislacja ?? - dziwne ...
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 62110
biniu, bym zapomnial, jest cos dla ciebie

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
no jak milo
wlaz na gg i za pare dni wyslaj

Zmieniony przez - biniu w dniu 2005-05-24 12:11:02
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11
Cześc jestem tu nowa i mam w sumie tylko 1 podstawowe pytanie wlasnie o L-tyrosine.... mozna ja kupic w aptece okolo 18 zlotych za 30 tabletek firmy activelife
lub mozna kupic w internecie 100 tabletek okolo 80 zl firmy KAIZEN
ale jest jedno ale
ona jest polecana mezczyznom - na oficjalnej stronie Acivelife jako produkt dla kolesi!!!!!!!!!!!!!!!
Ja mam 27 lat i jestem kobieta i chce to brac a nie wiem czy moge :((
moze ktos wie czy babki to biora lub jest tu jakas babka ??? ktora to bierze:
Fakt faktem wiem tylko ze nie moga tego brac osoby z nadczynnoscia tarczycy bo tyrozyna zwieksza produkcje hormonow tarczycy :P
ale co z kobitkami ?
pliss pomozcie

L-tyrozyna !!! czy tylko faceci ją biorą :P

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1993 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29121
Siemka.Ja patrzylem w USA na kilku produktach z tyrozyna i niepisalo na zadnym ,ze kobietom niemozna tego brac - tak wiec MOZNA.Na kilku bylo ze tylko osoby ktore maja jakies problemy z tarczyca niemoga stosowac.Pozatym wiem ze wiele kobiet bieze tyrozyne i jest OK.

pzdr.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4145
Tutaj masz wykaz sklepow gdzie na pewno kupisz L-tyrozyne firmy Kaizen - 100 kapsolek 500mg
http://www.kaizenpolska.pl/index.php?id=17

Ktos tam wyzej napisal ze atleta nie ma. sprawdzilem i atleta ma i to nie po 80 zlotych ale po 36 ZLOTYCH.

wiem ze i inne skelpy internetowe maja ten produkt. poszukaj dobrze
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dawkowanie białka

Następny temat

MegAbol na Śląsku... ?

electro
Polecane artykuły