Ilość wyświetleń tematu: 2302

...
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiecie chyba jak wygląda futbol w 5 lidze i niżej (klasa A,B,C). Zapodam wam kilka fajnych historyjek .

W moim mieście jest drużyna KS Radomyślanka, grają chłopaki w 5 lidze. Pojechali w ostatnią Niedziele na mecz, chyba do Dynovii. Przyjeżdzają a tam nie ma sędziego. Zawołali kolesia z trybun, na liniach po jednym zawodniku z drużyny. Najlepsze było też to, że Dynovia nie miała bramkarze, to też zawołali kolesia z trybun, jakiś stary gracz. Ogólnie bawka na całego (nie wiem, czy to Dynovia dokładnie była, ale chyba tak).
Kolejna historia, tym razem z klasy C. Gra tam drużyna z miejscowości mojego kolegi (Dulcza Mała). Jeden z zawodników dostał czerwoną kartę (ten z Dulczy) ponieważ przewrócił się na piłce i nie mógł wstać. nic w tym dziwnego, jakby nie fakt, że był pijany jak cholera .
Po za tym, jedna z drużyn w 5 lidze ma na koszulkach wielki napis KABANOSY PRZECŁAW .

Jeżeli u was dzieją się też takie rzeczy to zapodajcie .

...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Szacuny 6 Napisanych postów 96 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1012
ja mieszkam na takiej dosc duzej wiosce i graja tu chlopaki w B klasie(ale teraz spadna chyba do C)i u nas to jest beka na maxa co tydzien!
jest to wioska a przychodzi tu CO MECZ wiecej kibicow niz w jakims miescie
kiedys przyjechal zespol juz nie pamietam skad to 2 bracia (ziomki po 50 lat) na***ani jak worki zaczeli zadymieac wtedy juz nie bylo szalu deski(oczywiscie wyrwane z trybun ) poszly w dlon i jazda smary!

druga akcja to jak juniaorzy starsi grali mecz i jak dobrze pamietam (a pamietam bo pozniej sam uczestniczylem w akcji ) wygrywali mecz 3:2 i bylo 5 minut do konca meczu zaczeli zadymiac!koles od nas zaj**** przeciwnikowi z bani to tamten podobo mial nos zlamany i wtedy sie zaczelo!wszyscy juniorzy wpadli sie tluc bo sedzie przerwal meczi byl walkower 3:0 prze***alismy!akcja sie toczy patrzymy kibice sie wbijaja na boisko no to ja tez!palki w dlon i jazda!pozniej az mi bylo tych kolesi szkoda tak dostali!

i ostatnia akcja jak grali juniorzy mlodsi z bydgoszcza jesli dobrze pamietam tez zaczeli sie prac ale wtedy to bylo slabo wkoncu chlopcy po 14-15 lat co oni mogli zrobic ale przynajmniej bylo fajno

pozdrawiam

"Trance & House"

...
gokuson TEAM SFD Administrator
dzis mi kumpel (gracz druzyny klasy B) opowiadal ze na meczach zdarzaja sie przypadki ze sedzia dostanie porzadnie w twarz podczas meczu ... pozniej rozda z 3-4 czerwone kartki i druzyna przegrywa bo ma za mala ilosc zawodnikow

Zmieniony przez - gokuson w dniu 2004-04-27 18:07:29

Certyfikowany dietetyk i trener personalny

...
Ale tylko u nas sędzia bał się wyjść po meczu z szatni. Czekało na niego z 30 ludzi, niektórzy wyposażeniw butelki po bezalkoholowym .
...
Szacuny 6 Napisanych postów 3347 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6270
Ja gram w B klasie w Pogoń Łagisza woj Śląskim - tu sa zadymy dobiero

Lubie jak koło linie facet na***any wychodzi i chce lać sedziegi liniowego Heheheehe

...
Szacuny 2 Napisanych postów 917 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4247
To kiedys z mojego miasta drużyna klasy B grała z jakąś drużyna z wioski i wygrywała no to tamci ok.60 minuty zaatakowali sędziego i jeden zaczął go trzaskać i sędzia przerwał mecz.I frużyna z mojego miasta dostała walkowera .