SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

MIKRONIZOWANA kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
biger jestes pewien ze mieszanie coś zmieni, kreatyna jest wyjątkowo ciezko rozpuszczalna i wydaje mi sie ze tu chodzi o wchłanianie przeciez i tak sie nie rozmiesza


Wojtas
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli co radzicie, brać Naturell tą rozdrobnioną czy lepiej coś innego np. zaczekać na Weidera, albo kupić jeszcze inną

ps. SONBATY, jest już u Ciebie kreatyna Weider rozdrobniony po tej niższej cenie? (70 zł zamiast 130?) u mnie nie ma, może w nastepnej dotawie bedzie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 45 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 42192
to ma byc po 70 zl za 0.5 kilo???

jak tak to mowcie kiedy

'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 11477 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 94174
Niestety jeszcze nie ma, ale wg moich kalkulacji ma kosztować ok. 75 zł za 500g.
A kreatyna Naturell jest tania i dobra ale nie jest mikro. Jeszcze dzisiaj sprawdzę ale na 99% jest zwykła.
Nieraz mówiłem już że wg mnie mikrorozdrobnienie to trochę dodatkowy bajer ale jakos nie widać super efektów po takiej kreatynie w porównaniu ze zwykłą. Przez 5 lat była tylko zwykła i nikt nie narzekał. A jeśli chodzi o rozpuszczanie to bierze się łyżeczką do buzi i popija i jest ok.
Poza tym wiele extra firm ma zwykłą, więc to też o czymś świadczy.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
widziałem ją, jest na 100% rozdrobniona (Naturell). Poczekam jeszcze na Weidera jak nie bedzie to ją wezme, albo Sciteca 300g zwykłą.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alkohol+kreatyna

Następny temat

HCA

electro
Polecane artykuły