Czołem - od ponad 3 miesięcy ćwiczę regularnie - 2 miesiące była siłownia/rower treningowy 3x w tygodniu, od miesiąca jest basen 3-4 razy w tygodniu, rano przed pracą. Nie jestem w stanie uregulować posiłków (pisałem już kiedyś) ze względu na pracę więc ćwiczę. No i historia jest taka, że waga zjechała mi może z 2 kg (mam nadwagę) lecz co dziwne wszystkie ciuchy w które się nie mieściłem są na mnie dobre a ostatnio kupione spodnie mogę zciągnąć bez odpinania (przedtem je ledwo dopinałem).
Co jest grane? Waga stoi w miejscu a ja się kurczę?
Pozdr
CAT
Co jest grane? Waga stoi w miejscu a ja się kurczę?
Pozdr
CAT
Krzysztof Piekarz
najwazniejsze jest to co widzisz w lustrze.