SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stała waga, lepszy wygląd

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13371
Witam Panowie.
Moje pytanie brzmi tak: mam stałą wage ok 85 tak chce ważyc. Co teraz robić zeby nie tyć bardzo w fat a żeby siła przybyła i żeby wiecej po mnie było widac? Ogólnie zwiększyc białko nie chce sie ostro żeźbić ale przydało by się parę żył i zaostrzenia ze tak powiem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wylicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne. Wyjdzie Ci np. 3400 kcal to zacznij od tego i zobacz jak Twoje ciało reaguje. Nie dodawaj nic, ani nie odejmuj. Później obserwuj i manipuluj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13371
A jak mnie nie stać za bardzo na jakąś konkretną diete ? to co robić tak po krótce..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13371
bo mam taki problem że waze to 85 a na kalte max 90 kg razy 2 troche mało... daltego jak moze cwiczyc cos inaczej zeby wywalic tą 100 ? narazie mój cel to 100 moze mała podpowiedź:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3770
Jak będziesz miał dietę to możesz walnąć cykl np. mono+betaalanina i siła skoczy zdecydowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13371
podrzucisz jakies linki z dobrym towarem ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 636 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27194
sklep.sfd.pl - i wpisz nazwy produktów, ale tak czy siak suplementy bez zbilansowanej diety są zbędne

Zmieniony przez - friskenn w dniu 2012-11-11 11:53:25

Pomogłem? PRZYZNAJ SOGA :D !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13371
może macie jakies jeszcze podpowiedzi jak np zwiekszac ciezar? np teraz zapodac 95 i z lekką pomoca kumpla ? nie uda sie ale zeby poczuc ten ciężar?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13371
na klate oczywiscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
To w koncu co chcesz osiagnac? Wyglad przy tej samej wadze czy poprawic wyciskanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...zdaje się kolego, ze nie czytałeś regulaminu- taki temat właściwie nie ma prawa bytu w tym dziale- jesli w jakimkolwiek- więć roziń go, wypełnij ankietę... bo jak narazie to tylko spam się tworzy!

https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA_ALBO_BAN_!!!-t501693.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myślicie o takim rozkładzie treningowym?

Następny temat

MAsa Bicepsow

WHEY premium