Witam
Staz treningowy ok 2 lata waga 75 kg biceps 37.wczesniej brałem tylko mono,i odzywki(carbo gainer xxl, białko)
Planuje ostatni cykl na mase tak za ok 400-500zł
1.Horse power 1 puszka
2.Gainer
3.Białko ostrowia.
4.Carbo
5.omega 3,aspargin(magnez+potas), moze jeszzce cynk
Pytania:
1.Pasował by cos dodac na HP na przedłuzenie cylku , chyba wezme Nitro2,brac go zamias jedej dawki Hp czy np brac go w dni nietrenigowe?
2.Jaki gainer,niechce za duzo kasy na niego wydawac, myslałem o gain bolic6000 albo gainer1 vitalmaxa, a moze gainer747?białko tam jest kiepskie ale i tak kupuje osobno.
3 Cos dodac cos odjac cos zmienic? :)
Staz treningowy ok 2 lata waga 75 kg biceps 37.wczesniej brałem tylko mono,i odzywki(carbo gainer xxl, białko)
Planuje ostatni cykl na mase tak za ok 400-500zł
1.Horse power 1 puszka
2.Gainer
3.Białko ostrowia.
4.Carbo
5.omega 3,aspargin(magnez+potas), moze jeszzce cynk
Pytania:
1.Pasował by cos dodac na HP na przedłuzenie cylku , chyba wezme Nitro2,brac go zamias jedej dawki Hp czy np brac go w dni nietrenigowe?
2.Jaki gainer,niechce za duzo kasy na niego wydawac, myslałem o gain bolic6000 albo gainer1 vitalmaxa, a moze gainer747?białko tam jest kiepskie ale i tak kupuje osobno.
3 Cos dodac cos odjac cos zmienic? :)
STERYDALL
"Mięśni nigdy za dużo"
Specnaz"Quatro"
Krzysztof Piekarz
co do gainera to