witam chiałbym dowiedzieć się co myślicie na temat takiego zestawu na redukcje w sumie to pierwsze suple jakie chce używać, zależy mi na spaleniu fatu, ale tez wzrostu wytrzymałosci bez straty siły przymierzam sie do egzaminów na awf więc trzeb dbac o kondyche...najpierw 3-4 tygodnie redukcji a następnie cykl kreatynowo białkowy:) no wiec moj zestaw to green tea, thermo speed extreme x 2, bcaa ,i chciałbym do tego dołożyć jeszcze białko powedzmy 1-2 kg narazie , mialem vitalmaxa kiedys ale neiprzypadł mi do gustu ciezko sie mieszał , a extensora miałem był super ale ta cena , wiadomo minerały juz mam , w domu tran jest chyba ze lepiej jednak kupić te kwasy omega 3 ??licze na budująca krytyke...
primum non nocere
Krzysztof Piekarz


