SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co sadzicie o tej kretce??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2252

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 445 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3583


Olimp Creatine Powder .wiem ze nalezy brac okolo 10 gr dziennie ale slyszalem ze w rzeczywistosci trzeba brac sporo iwecej.prosze o wypowiedzi ludzi ktorzy ja stosowali i w jakich dawkach

Codzienny terror w drodze do chwały,
bo życie jest zbyt krótkie, aby być małym !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 96609
Kreatyna jak kreatyna, OK. Dawkowanie temat podwieszony lub szukajka.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
5g rano
5g po treningu

5g rano w nietreningowe
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30614
a kto ci tak powiedział ze trzeba w wiekszych dawkach brac nic 10gr???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 445 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3583
czytalem opinie w pewnym sklepie i niektorzy pisali ze musilei brac nawet po 20 gr dla lepszych efektow.ale watpie ze tyle da rade sie wchlonac wogole

Codzienny terror w drodze do chwały,
bo życie jest zbyt krótkie, aby być małym !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30614
to sie nazywa tzw faza nasycenia to jest bezsensu skoro organizm jest w stanie przyswoic tylko 10gr na dobe, starta krety...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Tu sie nie wyznaje fazy nasycenia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21109
Tu sie nie wyznaje fazy nasycenia Lepiej stosowac 10 gram dziennie bez fazy nasycenia bo i tak tylu gram kreatyny organizm nie prrzyswoi czyli po prostu sie zmarnuje. Tylu gram ile przyjmuje sie przy fazie nasycenia

Zmieniony przez - arek16 w dniu 2006-04-17 19:27:11
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Kazdy to wie ze 10g kretki sie zre
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1172
nie sluchaj zadnych pierdul powypisywanych w sklepach tylko sluchaj nas! 10g dziennie i koniec oczywiscie w DT! a w DN 5g! 20g hehe...! Chyba musze zmienic dawkowanie... buhahaha!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5065
poul ... fajnie to zabrzmiało " masz słuchac tylko nas"
no ale kolega ma racje
słuchaj nas a dobrze na tym wyjdziesz

DuzaPredkoscNieJestNiebezpiecznaLeczNieOpanowanieJejMozeBycNiebezpieczne!!!!!!!!!!!!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAKIE BIALKO JEST NAJLEPSZE ??

Następny temat

jakie odzywki na mase?

electro
Polecane artykuły