Kupilem sobie taki zestaw odzyweczek Dymatize mega gainer, dymatize super amino 4800 i teraz uwaga nikomu nie znana jeszcze firma Maximize whey protein i maximize creatine monohydrate Z tego co wiem firma ta jest u nas jeszcze nie znana ale zobaczymy co soba prezentuje Dodam ze bialko firmy maximie zawiera 87,4 grama bialka serwatki w 100 gramach produktu a kreatyna jest zwyklym monohydratem Ten zestawik czyli gainera dymatize 2650 gram aminokwasy tez dymatize 300 kaspulek, 1800gram bialka i 500g kreatyny maximize dostalem za niecale 270 zlotych wiec sadze ze calkiem niezle Zastanawia mnie tylko ta firma maimize ale to sie okaze w praniu co z tego wyrosnie
prosze o pomoc co i kiedy brac Z gory dzieki za pomoc
prosze o pomoc co i kiedy brac Z gory dzieki za pomoc
Krzysztof Piekarz