Kto będzie mistrzem polski??? Wisla czy Legia??

Ilość wyświetleń tematu: 12933

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
Widze, że niektórym straszny gul skacze jak widzą, że Legia wygrywa w tych końcówkach...nie dziwie się. Poraz pierwszy od bardzo dawna Wisła ma powaznego konkurenta jesli chodi o mistrza.
Szczerze mówiąc dziwią mnie komentarze wislaków. Legia może nie gra rewelacyjnie, ale Wisła nie lepiej. Najlepiej będzie jak każdy będzie się patrzył na siebie i zbedne będa komentarze typu: "Ale ta Legia to ma farta....denerwyje mnie, bo sedzia im pomagał - jak zresztą zawsze"

...
Mecz trwa 90 minut i nie ważne czy gola zdobywa się w 1 czy też w 95 minucie. Legia w każdym meczu który grała w rundzie wiosennej była lepsza od swojego przeciwnika, dyktowała warunki na boisku od początku do końca.

...
body sprawdz se raport z dzisiejszego meczu i nie gadaj glupot

...
...

...
...
miałem okazje oglądać na żywo mecz Legii z Odrą i 1:2 to był najniższy wymiar kary dla drużyny z Wodzisławia. Legia ma szeroką kadre, mądrego trenera i to najprawdopodobniej doprowadzi ich do mistrzostwa. A jak kibice Wisły mogą czepiać się Legii, że drużyna z Warszawy ma szczęście jak to w meczu z Pogonią karnego wyczarował sędzia właśnie na korzyść "białej gwiazdy". Co do dzisiejszego meczu ... do 80 minuty gra była na remis, ale potem na boisku pokazała swoją klase Legia. Napewno nie jest to drużyna na miare Wisły za czasów Kosowskiego, Frankowskiego, Żurawskiego, Uche, ale w tym momencie to jest główny kandydat do tytułu.