Ta gierka: http://www.newsandentertainment.com/zfsimgirl.html jest bardziej realistyczna
. Jak w pole name wpiszesz: testbug to masz na maksa kase, ale mimo to nie jest tak łatwo ;P
Zmieniony przez - Nowex3 w dniu 2006-03-30 14:13:19
. Jak w pole name wpiszesz: testbug to masz na maksa kase, ale mimo to nie jest tak łatwo ;P
Zmieniony przez - Nowex3 w dniu 2006-03-30 14:13:19
Szeroki, szerszy, najszerszy, Chuck Norris ;]