Witam,
jakich ochraniaczy do kolan uzywacie na treningach? Co polecacie a czego sie wystrzegac?? No i oczywiscie gdzie kupic i po ile chodzą?
od niedawna trenuje bjj i po kazdym treningu mam obite kolano, ktore zreszta przeszlo juz wiele
na wczesniejszych treningach kyokushin i nie chcialbym zbytnio pogarszac jego stanu
.
Pozdrawiam
aha wdzieczny bym byl za ew. linki do jakichs sklepow z takim sprzetam
jakich ochraniaczy do kolan uzywacie na treningach? Co polecacie a czego sie wystrzegac?? No i oczywiscie gdzie kupic i po ile chodzą?
od niedawna trenuje bjj i po kazdym treningu mam obite kolano, ktore zreszta przeszlo juz wiele
na wczesniejszych treningach kyokushin i nie chcialbym zbytnio pogarszac jego stanu
.
Pozdrawiam
aha wdzieczny bym byl za ew. linki do jakichs sklepow z takim sprzetam
Krzysztof Piekarz