Szacuny
1
Napisanych postów
8
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
226
przeczytalem wlasnie caly temat, ale nie znalazlem odpowiedzi na to pytanie, tzn tyle tylko zrozumialem (poprawcie jezeli sie myle) ze ta kreatyna, ktora bralem jest stopniowo wydalana
Szacuny
1
Napisanych postów
8
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
226
ok, czyli mozna isc
a z ta moja teza sie myle czy nie? tzn czesc tej kretyny ktora bralem jest zmagazynowana, czy calosc zostaje wydalona w trakcie cyklu