Wiec tak , jade na cyklu aktualnie ale efektow nie ma zbytnich , wiec sie troche zdenerwowalem ze wyrzucilem kase w bloto. Ale juz wiem gdzie byl problem -DIETA.Bardzo bym prosil o napisanie jakies diety pod moj plan zajec i prosze o nieodsylanie mnie do podwieszonych bo nie moge jesc ryzu w szkole :-0
Waga - 65KG
Wzrost - 175CM
Staz - 6MIES
Silka - Co drugi dzien
Wiec tak:
Szkola zaczynam o 8:00 koncze srednio okolo 15,w szkole jem zazwyczaj obiad na stolowce to zalezy czy jest dobry i kupuje jakis kolaczek.Nie bede w stanie jesc w szkole ryzu itd , wiec moze kupie gainera i np okolo 10:00 wypije go ze 100gr.Po szkole jak wroce moge zjesc np ryz bialy + tunczyk , trening na silowni zaczyna mi sie okolo 16:00 konczy okolo 18.To by bylo na tyle , prosze o rozwazenie
Pozdrawiam @ll
Waga - 65KG
Wzrost - 175CM
Staz - 6MIES
Silka - Co drugi dzien
Wiec tak:
Szkola zaczynam o 8:00 koncze srednio okolo 15,w szkole jem zazwyczaj obiad na stolowce to zalezy czy jest dobry i kupuje jakis kolaczek.Nie bede w stanie jesc w szkole ryzu itd , wiec moze kupie gainera i np okolo 10:00 wypije go ze 100gr.Po szkole jak wroce moge zjesc np ryz bialy + tunczyk , trening na silowni zaczyna mi sie okolo 16:00 konczy okolo 18.To by bylo na tyle , prosze o rozwazenie
Pozdrawiam @ll
*** ****************
Krzysztof Piekarz
Ale to juz tylko jak czujesz sie na silach zeby to zrobic


