SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Złamana ręka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1312 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20446


Hello mam problem a raczej moj qmpel.. Zlamal reke ;/ i jego reka wyglada mniej wiecej tak jak na zdjeciu no na tewej ok 10 cm od nadragrstka jest takjakby sama kosci i sciegna;/ czy samo cwiczenie nadgarstkow odbuduje miesnie?? Jesli bylo jsuh cos takiego to sorki ale nie znalazlem

.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59541
konsultowal sie z lekarzem czy moze juz cwiczyc?

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4087
"mam problem, a raczej moj qmpel"

!!! Barca más que un club !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 129
nic nie rozumiem z tego obrazka :D:D <załamka>

nic tylko SIŁA

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 464 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41087
...jego reka wyglada mniej wiecej tak jak na zdjeciu...

hm... ciekawe jak wygląda jego głowa?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10309
Najpierw niech pójdzie do lekaza czy nie ma zadnych przeciwskazań do treningów a co do odbódowy to musi przyłozyć więcej czasu do treningu tej mniejszej reki

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1312 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20446
lekarz mu pozwolil btw od****** sie od zdjęcia spieszylem sie porostu na lewej rece od polowy przedramienia ma sama kosc praktycznie 0 miesni;/ czysamo uginanie nadgarstkow pomoze odbudowac te miesnie ??

.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59541
niech cwiczy uginanie nadgarstkow podchwytem i nadchwytem. Ale obydwie rece a nie tylko ta zlamana. Miesnie ze zlamanej reki szybko powroca do pierwotnego stanu

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1082 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16693
też nic nie skumałem z tego rysunku

Hantle, odżywki, siłka i d***** !!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak trenować na nogi?

Następny temat

Szpagat z allegro

Shoty
Polecane artykuły