SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Xpand i co jeszcze Prosze o rade

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14080
Witam. Tak jak w temacie. Jestem po cyklu kreatyny Mono malej puszki:P Teraz chcial bym wziac Xpanda czytalem wiele o nim i same dobre wypowiedzi. Lecz co do niego mogl bym dozucic? Czytalem ze CP jest dobry tak samo NB2 dozucic do cyklu. Lecz czy sam XPe by mi nie wystarczyl?? Moim celem jest Masa i siła oczywiscie tez lecz bardziej patrze na Mase. Mam 17lat 175cm wzrostu 68kg wagi. wiem ze w wyszukiwarce sa juz odpowiedzi na moje pytania:) Tyle ze jestem juz zdezorientowany :P Z gory dziekuje za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem ze w wyszukiwarce sa juz odpowiedzi na moje pytania
dletego nikt ci już nie odpowie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14080
no wlasnie w tym rzecz. ze wszystko przeczytalem lecz zglupialem^^. Kasa nie gra roli. Chodzi mi o najlepszy efekt na mase. Czy wogole Warto dla mnie jest brac XP z czyms czy moze byc sam XP? XP z CP czy XP z Nitro Czy moze juz Co innego z XP? Nie znalazlem nic co by stanowczo mowilo nad tym co jest najlepsze zdania sa podzielone:/ Nie chce sobie zmarnowac cyklu:) Chcial bym by byl jak najefektowniejszy. Czy mze mam zrobic tak ze wezme XP + CP a pozniej Nitro? Bardzo prosze o rade;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
2x Xpand i cykl jak złoto
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17274
1 x Swolen

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 74292
2x xp,xp+ko...duzo ejst rozwiazan
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18418
Jak cie stac na drugiego XPanda to kup jak nie to moze nitro2
Kup to na co cie stać

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeterminowana kreatyna z Vitalmaxa?

Następny temat

jAKA ODZYWKE WYBRAC -pomocy !!!!!!!!!!!

electro
Polecane artykuły