Szacuny
7
Napisanych postów
98
Wiek
37 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
20883
Nie czepiajcie sie ze zakladam nowy temat bo napisalem w juz istniejacym, ale nikt mi nie odpowiedzial :) Przymierzam sie do kupna monohydratu, tylko nie wiem jaka firme wybrac. Myslalem nad vitalmaxem 250 mesh (300 g). Czy moze lepsza bedzie kreatyna z biotecha? Carbo i tauryne mam jeszcze z czasow gdy boksowalem, wiec nie bedzie problemu z transporterami.