Witam.
Może mam głupie pytanie... ale czy ćwiczy się Wam lepiej z otwartymi czy zamkniętymi ślepiami ?
Jakoś wczoraj tak robiłem serie i na zmianę - doszedłem do wniosku, że wolę po ciemku :D Przynajmniej lepiej i żwawiej szło.
A jak u Was z tym?[]
Może mam głupie pytanie... ale czy ćwiczy się Wam lepiej z otwartymi czy zamkniętymi ślepiami ?
Jakoś wczoraj tak robiłem serie i na zmianę - doszedłem do wniosku, że wolę po ciemku :D Przynajmniej lepiej i żwawiej szło.
A jak u Was z tym?[]
Krzysztof Piekarz
A jeszcze dodam, że zaciskam jęzor