SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co proponujecie!!??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5049 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 107356
Siema!!mam 15lat cwicze na siłce od 9 miesiecy.Waga59kg,wzrost172cm ,wyciskam na ławeczce 40kg.Chciałbym kupic jakas odzywke poniewaz słabo nabieram masy(jestem chudzielcem).nigdy nie brałem zadnych odzywek i nie mam zbyt dobrej diety .Co proponujecie!! Moge na to przeznaczyc 100zł.Ćwicze 4 razy w tygodniu na siłce u mnie w piwnicy na własnorecznie zrobionym sprzecie, i dodatkowo mam 2 razy w tygodniu treningi karate.Prosze o rade!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4446
cos mi sie wydaje ze krecisz ze starzem a jak nie to ile wyciskales na poczatku? RADA:zwieksz starz polataj na suchara a potem bedziesz sie martwil co dalej:D

"życie jest za krótkie żeby być trzeźwym"

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5049 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 107356
Moj trening nie był zbyt profesjonalny ani zbyt regularny.Na poczatku nie zalezało mi na wynikach siłowych,nie cwiczyłem zbytnio klatki.bardziej sie zajmowałem ramionami.Ale ostartnio ułozyłem sobie dory plan treningowy.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52825
Dobra dieta to podstawa

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16357
jak zawodny + wydaje mi sie ze do tego jakis gainerek bedzie dobry np gainbolic, mass xxl, gainer1 itp

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5049 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 107356
Dzieki za rade.Kupuje gainera!!
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5049 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 107356
Siema!!Czytałem na tym forum ze przez gainera mozna złapac gino!!Czy to prawda??!!
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 8416 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 79983
nie

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5049 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 107356
Dzieki everr!!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Picie mięty szkodzi?

Następny temat

Cwiczenia aerobowe w domu.

Shoty
Polecane artykuły