Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
Dzisiaj o 21.00 Coppa Italia i mecz Brescia - AC Milan

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
Mysle ze z brescia nie wygraja 4-3 tak jak z parma , chociaz byl by ciekawy mecz .

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !

pozdro ;)

...
Porażka w Rzymie, rośnie przewaga Bianconerich.

W niedzielnym spotkaniu 19 kolejki Serie A Ac Milan na Stadio Olimpico w Rzymie uległ As Romie. Obie drużyny nie mogły wystąpić w najsilniejszych jedenastkach. W Milanie zabrakło Cafu i Maldiniego, w Romie zaś zabrakło Kouffora, Montelli i Nondy. Mecz nie był rozgrywany na najwyższym poziomie i fani Milanu'u mogli być nieco zawiedzeni. Po pierwszej połowie gry był stan 0-0. Dopiero w 81 minucie spotkania pomocnik Rzymian - Mancini zdobył bramkę, która dała zwycięstwo drużynie AS Roma. Po tej porażce Milan spadł na trzecie miejsce na rzecz Interu, który wskoczył na fotel wicelidera i na rzecz Juventusu ktory jak wiadomo utrzymuje się na pozycji lidera ligi włoskiej.

...
Milan 1-0 Palermo

Ac Milan skromnie, bo 1-0 pokonał Palermo w 1/4 finału Pucharu Włoch.
Mecz nie był jakimś porywającym widowiskiem. Bramka padła dopiero w 86 minucie spotkania. Po wspaniałym zagraniu Kaki, Gilardino nie miał problemów by umieścić piłkę w siatce. Caly mecz w drużynie Milan'u rozegrał debiutujący Marcio Amoroso ale nieczym ciekawym się nie wyróżnił.

...
Milan odpadł w Pucharze Włoch w dwumeczu z Palermo.
W pierwszym meczu Milan u siebie wygrał 1-0, ale w drugim przegrał 3-0 i zakończył swoje występy w Pucharze Włoch.
Oprócz tego Juventus odpadł z Romą i w Hiszpanii w Pucharze Króla Barcelona odpadła z Realem Saragossą.