Mam pytanko.Czasem trudno wytrzymac mi na diecie i wciąz zuję gumę:DD
Jak tak dzis podliczyłam(zawsze wliczam do bilansu)to wyszło mi chyba z 5 albo 6 paczek;// Wiem upiorne.
Po obliczeniu okazało się,ze to jakies 80 g.weglowodanow-czyli sporo.
Mam pytanie czy tzw.poliol z gumy tak samo "wchłaniaja"sie do organizmu jak inne wegle czy jednak nie(wkoncu nie połykamy gumy..)
Glupie pytanie ale zalezy mi na odp.-moze wreszcie wyda sie na czym sie tak pasę:D
Jak tak dzis podliczyłam(zawsze wliczam do bilansu)to wyszło mi chyba z 5 albo 6 paczek;// Wiem upiorne.
Po obliczeniu okazało się,ze to jakies 80 g.weglowodanow-czyli sporo.
Mam pytanie czy tzw.poliol z gumy tak samo "wchłaniaja"sie do organizmu jak inne wegle czy jednak nie(wkoncu nie połykamy gumy..)
Glupie pytanie ale zalezy mi na odp.-moze wreszcie wyda sie na czym sie tak pasę:D
Krzysztof Piekarz

imho 5-6 paczek to gruba przesada